Vi som arbetar på BA Elteknik

 

Daniel Lindgren

VD/Projektledare

Telefon: 0708-998704
epost: daniel@baelteknik.se 

 

Bengt-Arne Johansson

Projektledare

Telefon: 0708-725601
epost: ba@baelteknik.se  

 

Tommy Rolfö

Projektledare/Konstruktör

Telefon: 0709-726516
epost: tommy@baelteknik.se

 

Mikael Fransson

Projektledare/Konstruktör

Telefon: 0709-560893
epost: mikael@baelteknik.se  

 

Eva-Lena Olsson

Konstruktör

Telefon: 0709-726503
epost: eva-lena@baelteknik.se   

 

Simon Johansson

Konstruktör
Telefon: 0709-993653
epost: simon@baelteknik.se

 

Tomi Liikanen

Projektledare/Konstruktör

Telefon: 0761-605597
epost: tomi@baelteknik.se

 

Jonas Strömberg

Konstruktör
Telefon: 0763-623989
epost: jonas@baelteknik.se

 

Andreas Pettersson

Konstruktör
Telefon: 0735-156545
epost: andreas@baelteknik.se

Lena Brännehed

Konstruktör

Telefon: 0708-825601
epost: lena@baelteknik.se  

 

Johan Jacobsson

Konstruktör
Telefon: 0300-72560
epost: johan@baelteknik.se

 

Viktor Andersson
Konstruktör

Telefon: 0723-393905
epost: viktor@baelteknik.se

 

 

Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.